Ez az oldal korlátozottan támogatja a böngésződet. Javasoljuk, hogy válts Chrome, Firefox vagy Safari böngészőre.

Ingyenes szállítás 15.000 Ft feletti rendelésnél 2024.04.25-28. részletek >

DOLGOZZÜNK EGYÜTT

karrier.

Vannak olyan pillanatok, amelyeket még mindig érdemes papírra nyomtatni.

Elkötelezett és motivált csapat vagyunk, de a legfontosabb, hogy mindannyian szeretjük, amit csinálunk. Grafikus csapatunk folyamatosan egyedi, trendeknek megfelelő kreatív megoldásokkal igyekszik bővíteni a kínálatot. A gondosan választott minták mellett, a színkombinációkon át, a papír meghatározásáig, minden lépésnél részt vesz az ötleteléstől kezdve a megvalósulásig. Folyamatosan törekszünk a fejlődésre, így a csapatunk bővítésére is szükség van.

Első sorban esküvői kártya kollekciónkra koncentrálunk, de az élet más szép és fontos pillanataihoz is kínálunk termékeket.

Szeretünk szépet alkotni.

> általános információk
  • jogviszony: alkalmazotti (teljes munkaidős foglalkoztatás) három hónap próbaidővel
  • munkarend: csapatunk hétfőtől péntekig 7:30 – 19:00 óra között egyénileg megválasztott idősávban dolgozik (munkakörnek megfelelően)
  • helyszín: 1024 Budapest, Retek utca (Széll Kálmán tér közelében) #hosszú távon részleges home office-ra van lehetőség
  • tervezett kezdés: megegyezés szerint
  • bérezés: tudás és tapasztalat alapján
  • jelentkezés: küldd el fényképpel ellátott önéletrajzod a karrier [kukac] paperstories.hu e-mail címre. Tárgyként kérjük a pozíciót megjelölni, illetve ne feledkezz el megadni a fizetési igényedet, valamint megírni a legkorábbi időpontot, amikor kezdeni tudnál.
> nyitott pozíció | grafika (további pályázatokat jelenleg nem fogadunk)

Kreatív csapatunkba grafikust keresünk.

Elvárások
• stabil Adobe programismeret (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat DC)
• nagyfokú precizitás
• komplex rendszerekben, folyamatokban való gondolkodás
• önálló munkavégzés, de a csapatjátékos szemlélet sem okoz gondot
• Excel, Google táblázatok felhasználói szintű ismerete
• magadénak érzed az ízlésvilágot, amit a weboldalunk és termékeink is tükröznek

Főbb feladatok:
• Illustrator fájlok ellenőrzése, további felhasználásra való fel- és előkészítése
• online szerkesztőnk template-jeihez a fájlok előkészítése, szükséges admin beállítások elvégzése
• mockupok készítése a weboldalra
• adott esetben nyomdai fájlok előkészítése (pl. mintakártyák esetében)

Előnyt jelent:
• releváns szakmai tapasztalat
• érdekel a nyomdai és webes világ egyaránt
• nyomdai területen való jártasság
• aktív angol és/vagy német nyelvtudás megléte
• nyitottság és önálló fejlődési képesség megléte
• szereted a változatos feladatokat

Ha úgy érzed te vagy a mi emberünk és érdekelnek további részletek, rövid bemutatkozásodat e-mailben várjuk.

> nyitott pozíció | ügyfélszolgálat

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • Papír-alapú megoldásokat kínáló webáruházunk itthoni és német nyelvterületre szánt megfelelőjének ellátásához keresünk német nyelven szóban és írásban is megfelelően kommunikálni tudó munkatársat, akár azonnali kezdéssel.
  • Feladata alapvetően a magyar és német nyelvterületen működő webshopunkhoz kapcsolódó teendők ellátása, például leendő ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása, meglévő rendelésekhez kapcsolódó tájékoztatás (szállítás, fizetés, stb.), a weboldal pontatlan megfogalmazásainak javítása.
  • Fontos az értékesítési szemlélet!
  • A munkavégzéshez mobiltelefont biztosítunk,
  • illetve jelenleg LiveAgent-et használunk.
  • Előny: angol nyelvtudás

Ügyfélszolgálati feladatokkal nem terhelt időszakban további tevékenységek:

  • termékeink online szerkeszthető változatának elkészítése kapott képek és szövegek alapján egy egyszerű, grafikus felület segítségével
  • új termékek feltöltése a webáruházba
  • egyéb adminisztratív tevékenység

Tekintettel arra, hogy az ügyfélszolgálatunk adott idősávban tevékenykedik, a munkaidő ennél a pozíciónál fix: 08:00 - 16:00.

> nyitott pozíció | medior/senior full-stack webfejlesztő

Induló, több európai országra szánt webáruházunk fejlesztésére keresünk frontend és erősebb backend tapasztalattal rendelkező fejlesztőt az IT team harmadik tagjaként.

Főbb információk:

  • aktuális stack: HTML, CSS, JS, jQuery, PHP 8, MySQL, Bootstrap, Shopify, WordPress, WooCommerce, Ubuntu VPS
  • jövőbeli tervek: ERP, Symfony, Twig
  • minimális elvárások: HTML 5, CSS 3, PHP 7 & 8, MySQL 7, WordPress & WooCommerce ismerete, objektum-orientált megközelítés

Jelentkezéshez küldd el az alábbi feladat megoldását és fényképpel ellátott önéletrajzod a hello [kukac] paperstories.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével, fizetési igényeddel, valamint a legkorábbi időponttal, amikor kezdeni tudnál. A lehetséges munkatársakkal egy személyes találkozót, interjút egyeztetünk rövid időn belül.

Feladat:

Create a simple login page and dashboard page with SQLite3 database.

Login page needs a login form, which shows two input fields for the user, one for username and one for password.

Create an SQLite3 database file with two users, usernames and passwords:

– admin1 + password1
– admin2 + password2

Users can be injected manually into database file.

After successful login, show a simple dashboard / admin page with “Hello {username}!” text on it.

You can use anything from the internet, but please do not use PHP frameworks, only some files are enough for it.

Thinking about security options is an extra point. Design is not necessary, optional.